KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12167102
nr 1216 7102
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Motiv från Södermalm mot Riddarholmen. Signerad, daterad 1984, numrerad 86/360. Motivet: 57x45 cm
måndag 12 november 2018
kl 19:22:00
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén